Iggy Azalea już na początku przyszłego miesiąca wypuści swój premierowy materiał. Australijska raperka premierę EP-ki „Surviving the Summer” zaplanowała na 6 lipca. 


Wszystko wskazuje na to, że pomimo ostatnich niepowodzeń na listach przebojów Iggy Azalea w końcu wypuści swój premierowy materiał. Klęska dwóch singli – „Mo Bounce” i „Switch” – sprawiła, że data premiery drugiego studyjnego albumu raperki po raz kolejny została przesunięta w czasie. Australijska gwiazda jakiś czas temu potwierdziła, że era „Digital Distortion” to przeszłość, zaś krążek ten się nie ukaże. Gwiazda jednocześnie zapowiedziała, iż nowa nazwa jej albumu to „Surviving the Summer”, zaś premierowym singlem został utwór „Savior”. Okazuje się jednak, że i te plany nie zostaną wcielone do rzeczywistości, a materiał ten zostanie wydany w formie EP-ki.

STS to EP z wizualizacjami do każdego z utworów. Niespodzianka. Dajcie mi jeszcze sekundę – warto czekać.” napisała Azalea kilka miesięcy w jednym ze swoich wpisów na Twitterze.

EP-ka raperki zostanie udostępniona już 6 lipca. Iggy wrzuciła krótką zapowiedź nadchodzącego materiału, do której dodała podpis: „nie przetrwacie tego lata”. Zwiastun STS możecie znaleźć poniżej.

IGGY AZALEA on Twitter

JULY SIX. YOU WONT SURVIVE THE SUMMER. https://t.co/ePEnBnEaIL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here