Miniony weekend z pewnością należał do udanych dla polskiej wokalistki Margaret. ‚In My Cabana’ odniosło sukces w pierwszym etapie szwedzkich preselekcji do Eurowizji, singiel również radzi sobie dobrze na tamtejszych listach przebojów.


Najnowszy singiel Margaret radzi sobie bardzo dobrze na szwedzkich listach przebojów – polska wokalistka dotarła właśnie do 1. miejsca w tamtejszym Itunes. Utwór ‚In My Cabana’ odnotował również swoją obecność w białoruskim oraz norweskim Itunes, gdzie aktualnie znajduje się odpowiednio na 37 i 90 miejscu.

To jednak nie koniec nowych sukcesów Margaret na rynku muzycznym w Szwecji. Singiel ‚In My Cabana’ zadebiutował w pierwszej dwudziestce najczęściej odtwarzanych piosenek w szwedzkim Spotify (64,477 tys. streamów). To dużo lepszy wynik niż rezultat dotychczas osiągnięty na terytorium Polski – najnowszemu singlowi Margaret nie udało się po pierwszym dniu od premiery zadebiutować w pierwszej 200-tce najpopularniejszych kawałków w polskim Spotify.


zrzut-ekranu-2018-02-10-o-21-09-45

Margaret z utworem ‚In My Cabana’ startuje w tym roku w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji.


Przypomnijmy, że wokalistka, która w tym roku walczy o prawo reprezentacji Szwecji w konkursie Eurowizji, przeszła w sobotę do tzw. koncertu drugiej szansy Melodifestivalen, co oznacza, że utwór ‚In My Cabana’ w dalszym ciągu walczy w szwedzkich preselekcjach. 

Szwedzkie preselekcje zostały bowiem podzielone na trzy etapy: półfinały, koncert drugiej szansy oraz wielki finał. Z każdego półfinału bilet do finałowego koncertu otrzymuje jedynie dwoje artystów (1 i 2 miejsce w danym półfinale), a piosenki, które uplasowały się 3 i 4 miejscu mogą zawalczyć ponownie w koncercie drugiej szansy. Koncert z udziałem Margaret odbędzie się 3 marca.