Najnowszy wielki hit Dojy Cat jednak zostanie oficjalnym singlem? Piosenka „Streets” pochodząca z albumu „Hot Pink” została rozesłana do amerykańskich rozgłośni radiowych. 

„Streets” podbija listy przebojów. Utwór zdążył już, praktycznie bez żadnej promocji sprzedać w samych Stanach Zjednoczonych ponad milion kopii i dotrzeć do 18. miejsca w rankingu Billboard Hot 100 podsumowującym sprzedaż piosenek w USA oraz 8. miejsca na ogólnoświatowym Billboard Global 200. Co więcej kawałek obecnie jest 7 najchętniej słuchaną piosenką na Spotify, a sama Doja jest najczęściej stremowaną raperką w tym serwisie.

Wiadomo już, że ze względu na ten ogromny sukces, team Dojy zadecydował o zmianie planów. „Streets” zostało oficjalnie siódmym i ostatnim singlem z płyty „Hot Pink”, co wpłynąć może na przesunięcie w czasie premiery płyty zatytułowanej „Planet Her” i rozpoczęcia nowej ery muzycznej raperki, która według wcześniejszych doniesień miała wystartować już w tym miesiącu.

Raperka ma już wkrótce wypuścić remiks piosenki z gościnnym udziałem innej artystki lub artysty. Różne źródła podają także, że miała ona niedawno kręcić nowy teledysk – nie jest jednak wiadome czy powstawał on na potrzeby promocji „Streets”, czy jednego z utworów z nowego krążka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here