Domniemany konflikt Katy Perry i Taylor Swift od kilku lat jest chętnie komentowany przez media na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że każdy szczegół dotyczący relacji piosenkarek odbija się szerokim echem. Wszystko wskazuje na to, że konflikt Pań należy już do przeszłości.


Kość niezgody między gwiazdami popu pojawiła się kilka lat temu, kiedy to Taylor podejrzewała Perry o świadome przekupienie tancerzy, którzy dotychczas współpracowali z autorką przeboju „Mine”. Później stracona przyjaźń piosenkarek była jednym z wątków poruszonych przez Swift w utworze „Bad Blood”, zaś Panie raczej nie pokusiły się o ciepłe słowa pod swoim adresem.

Sytuacja jest już najwyraźniej wyklarowana, bo Taylor Swift opublikowała wczoraj filmik przedstawiający liścik oraz gałązkę oliwną (symbol pokoju) z dopiskiem „Thank you Katy”.

„Hej, dawna przyjaciółko! Zastanawiałam się nad wcześniejszymi nieporozumieniami i uczuciami między nami. Naprawdę chciałabym oczyścić atmosferę…” można zauważyć na liściku, którym podzieliła się w swoich social media Taylor.

Nagranie z InstaStories Taylor znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here