Wiele wskazuje na to, że rok 2018 będzie rokiem spektakularnych powrotów. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że na przyszły rok planowana jest reaktywacja zespołu The Pussycat Dolls. Teraz głośno mówi się o rzekomym powrocie legendarnego brytyjskiego girlsbandu Spice Girls. 

Brytyjskie media jako pierwsze podały informację o planowanym powrocie dziewczyn na scenę. Jak donosi popularny na Wyspach dziennik plotkarski The Sun Mel B, Geri Horner (Halliwell), Emma Bunton, Victoria Beckham i Melanie C wzięły udział w rozmowach na temat szczegółów ich wielkiego comebacku. Oczywiście rewelacje te należy potraktować z lekkim dystansem, jednak jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskich mediów reaktywacja Spice Girls zaplanowana jest na 2018 rok.

„Potajemnie rozmawiały ze sobą w piątkę przez wakacje i wreszcie doszły do porozumienia, że chcą się reaktywować w 2018 roku. Jak uzgodniono, będę współpracowały nad serią projektów, w tym: nad nowym albumem i specjalnym programem telewizyjnym, mającym na celu celebrację kariery Spice Girls.” – napisano w tabloidzie.

O powrocie Spicetek mówiono już w 2016 roku, kiedy to swoje dwudziestolecie świętował największy hit zespołu ‘Wannabe’. Podobno wtedy na przeszkodzie stanęła Victoria Beckham, która tym razem, wraz z koleżankami, również wyraziła chęć na ponowienie działalności girlsbandu.

„Przekonanie Victorii stanowiło kluczową kwestię dla wszystkich zaangażowanych w projekt, ponieważ to zawsze ona stała na przeszkodzie do powrotu zespołu na scenę. Fakt, że się zgodziła jest dowodem na to, jak bardzo ta piątka się ostatnio do siebie zbliżyła” – dodano w artykule The Sun.

Spice Girls największe triumfy święciły w latach 90. To właśnie wtedy wylansowały swoje największe przeboje ‘Viva Forever’, ‘Say You’ll Be There’ czy wspomniane wcześniej ‘Wannabe’. Grupa zakończyła działalność w 2000 roku. Ostatni raz wystąpiły wspólnie w 2012 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Solowe losy Spicetek: milionowe kontrakty, seria kolejnych numerów 1 i wielkie rozczarowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here