Najnowszy hitowy musical można już obejrzeć w kinach w Stanach Zjednoczonych od minionego piątku. Polscy widzowie na premierę będą musieli jeszcze chwilę poczekać, a w międzyczasie mogą przesłuchać dostępnego w sieci soundtracku.

„In The Heights” to filmowa wersja nagrodzonego czterema statuetkami Tony oraz nagrodą Grammy musicalu opowiadającego o Washington Heights, czyli jednej z poddzielnic nowojorskiego Manhattanu, w której mieszka sympatyczny, obdarzonym magnetyczną osobowością właściciel sklepiku Usnavi (Anthony Ramos). Bohater po odziedziczeniu fortuny po zmarłej babci staje przed trudną decyzją, czy nadal prowadzić przynoszący mizerne zyski lokal, czy udać się jednak na rodzinną Dominikanę – z jednej strony chce spełnić swoje marzenia, z drugiej boi się zostawić oddanych bliskich i przyjaciół.

Ekranizacja broadwayowskiego musicalu dostępna jest już w kinach w USA oraz na platformie HBO MAX, gdzie z miejsca okazała się być hitem i jedną z najlepiej ocenianych produkcji tego lata. W serwisach streamingowych znaleźć już można także album z piosenkami z filmu.

„In The Heights” w polskich kinach zadebiutuje 6 sierpnia. Zwiastun oraz pierwsze 8 minut filmu obejrzeć można poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here