Ścieżka dźwiękowa do świątecznego show Mariah Carey, którą do tej pory znaleźć można było tylko na Apple Music, jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. Na krążku znalazły się nowe wersje największych świątecznych przebojów w wykonaniu Mariah. 

Soundtrack promuje wyjątkowe muzyczne show „Mariah Carey’s Magical Christmas Special”, które od 4 grudnia dostępne jest do obejrzenia na platformie Apple TV+.

„Mariah Carey’s Magical Christmas Special” to przede wszystkim zapierające dech w piersiach wykonania takich świątecznych hitów jak „Here Coms Santa Claus”, „O Holy Night”, „Sleigh Ride”, „Silent Night” i oczywiście największego klasyka Carey „All I Want For Christmas is You”, a także jej najnowsza współpraca z Arianą Grande i Jennifer Hudson „Oh Santa!”. Te i inne utwory ze bożonarodzeniowego odcinka można już przesłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Teledysk do promującego płytę „Oh Santa!” z Arianą i J.Hud obejrzeć można TUTAJ.

Warto dodać jeszcze, że „All I Want For Christmas is You” obecnie okupuje podium w najważniejszych rankingach Billboardu: Hot 100, Global 200 oraz Global 200 Excel. US. Przypominamy, że w zeszłym roku piosence udało się dotrzeć do pierwszego miejsca. No cóż, chyba nikt nie ma złudzeń, że Mariah Carey to najprawdziwsza Królowa Świąt.

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson razem! Wokalistki wspólnie wykonały utwór „Oh Santa!”

Mariah Carey do Ariany Grande: „Kocham Cię”. Artystki wydały dzisiaj swoją pierwszą wspólną piosenkę

Mariah Carey wypowiedziała się na temat filmu biograficznego. Artystka chce przenieść swoją książkę autobiograficzną na duży ekran

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here