W kinach można już oglądać najnowszy film Marvela „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, a w serwisach cyfrowych dostępny jest też soundtrack do produkcji. 

Album z piosenkami z „Shang-Chi” zadebiutował w sieci 3 września. Na krążku znalazła się plejada gwiazd, m.in. Anderson .Paak, DJ Snake, 21 Savage, Saweetie, Rick Ross, Swae Lee, Jhené Aiko i wielu innych. Producentami wykonawczymi soundtracku są Sean Miyashiro i 88rising.

Artyści z 88rising w trakcie tworzenia utworów na soundtrack ściśle współpracowali z reżyserem filmu, Destinem Danielem Crettonem. „Muzyka jest bijącym sercem naszego filmu. Podczas montażu wielokrotnie inspirowaliśmy się fragmentami piosenek nagranych przez tych wszystkich wspaniałych artystów. Gdy po raz pierwszy rozmawiałem z Seanem o moim pomyśle na album, od razu wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć coś, co sprawdzi się zarówno jako samodzielne wydawnictwo, jak i zostanie świetnie dopasowane do motywów, o których opowiadamy w filmie: o rodzinie, dziedzictwie, bólu i uzdrowieniu. Chcieliśmy też stworzyć po prostu świetną płytę, która będzie idealnie sprawdzała się w radosnych momentach. Niezmiernie cieszę się, że w końcu mogliśmy podzielić się tymi utworami oraz filmem z całym światem” – mówi reżyser.

Film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” można już obejrzeć w polskich kinach.

Soundtrack filmowego musicalu „In The Heights” już dostępny [streaming-party]

Dua Lipa z nowym utworem! Posłuchaj „Can They Hear Us” z soundtracku do filmu Gully już teraz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here