Sam Smith jeszcze w tym roku wyda swój drugi studyjny album. Do tej pory wydawnictwo zwiastował lead-singiel ‚Too Good At Goodbyes’  i wydany dziś utwór ‚Pray’.  Wokalista podzielił się z fanami tytułem, okładką i tracklistą nadchodzącego albumu oraz ujawnił datę jego premiery.

Sam Smith swój debiutancki album wydał w 2014 roku. Wydawnictwo ‚In the Lonely Hour’ odniosło gigantyczny sukces komercyjny, w szczególności w rodzimym kraju wokalisty – Wielkiej Brytanii. Krążek sprzedał się na Wyspach w ilości przekraczającej ponad 2 miliony egzemplarzy, nie gorzej Smithowi poszło w Stanach Zjednoczonych – na tamtejszym rynku debiut fonograficzny artysty rozszedł się w nakładzie 2.2 mln sztuk.

Sam właśnie oficjalnie ogłosił, że tytuł jego drugiego albumu to ‚The Thrill Of It All’ i ukaże się on 3 listopada 2017 roku. Brytyjczyk ujawnił też tracklistę wydawnictwa. W wersji podstawowej znajdzie się na nim 10 piosenek, w tym jedna nagrana w duecie z wokalistą o pseudonimie YEBBA. Wersja deluxe będzie wzbogacona o 4 dodatkowe piosenki.

Pełną tracklistę oraz okładkę ‚The Thrill Of It All’ znajdziecie poniżej.

1. Too Good At Goodbyes
2. Say It First
3. One Last Song
4. Midnight Train
5. Burning
6. HIM
7. Baby, You Make Me Crazy
8. No Peace (feat. YEBBA)
9. Palace
10. Pray
11. Nothing Left for You (Special Edition)
12. The Thrill of It All (Special Edition)
13. Scars (Special Edition)
14. One Day at a Time (Special Edition)

22219899_10155222449359858_200774792497760909_o-1

O nowym wydawnictwie wypowiedział się serwis Hits Daily Double.

„Jest silny ukłon w kierunku klasycznej muzyki soul, w szczególności Muscle Shoals and Memphis. Są chóry gospel i wielkie, przejmujące smyczki; nie ma modnych featuringów, ale jest duet z osobą, której tożsamość niełatwo odgadnąć. Głos Sama brzmi mocniej, bogatszo i odważniej niż wcześniej, a tematyka dotyczy miłości, straty i wiary.” donosi HDD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here