Sam Smith wybrał swój kolejny singiel. Brytyjski wokalista zdradził swoim fanom, który utwór zostanie wydany jako nowy oficjalny singiel promujący album ‚The Thrill of It All’.


sam smith

Drugi studyjny album Smitha ukazał się w listopadzie ubiegłego roku. Krążek spotkał się z dużym uznaniem fanów debiutując m.in. na 1 miejscu w Stanach Zjednoczonych.


Brytyjski wokalista Sam Smith podzielił się na swoich mediach społecznościowych ekscytującą informacją. Autor przeboju ‚Stay With Me’ poinformował bowiem, iż jego kolejnym singlem została kompozycja ‚Pray’, zaś jeszcze w tym tygodniu do sieci trafi nowa wersja utworu, w której gościnnie pojawi się Logic. Singiel do sprzedaży trafi już w najbliższy czwartek.

Moim nowym singlem jest PRAY z udziałem Logic. Jestem podekscytowany tym, że usłyszycie nową wersję jednego z moich ulubionych kawałków z tego albumu. To była wielka przyjemność móc pracować z Logic, aby to stworzyć, taki nieprawdopodobny artysta x Wychodzi w ten czwartek.” napisał Sam.

Przypomnijmy, że drugi studyjny krążek Smitha promowany był najpierw przez balladę ‚Too Good At Goodbyes‚, która dotarła m.in. do szczytu zestawienia najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii oraz do pierwszej piątki Billboard Hot100. Sporym sukcesem cieszy się także sam album wokalisty, który zadebiutował na 1. miejscu najpopularniejszych płyt zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii.

Recenzję ostatniego albumu Sama Smitha – ‚The Thrill of It All’ – możecie znaleźć TUTAJ.