Sam Smith jeszcze w tym roku wyda swój drugi studyjny album. Wedle brytyjskiej prasy następca krążka ‚In The Lonely Hour’ ukaże się już we wrześniu, a płyta będzie nosiła tytuł nawiązujący do domu rodzinnego piosenkarza. Wokalista potwierdził właśnie datę premiery pierwszego singla z wydawnictwa.

Sam Smith swój debiutancki album wydał w 2014 roku. Wydawnictwo ‚In the Lonely Hour’ odniosło gigantyczny sukces komercyjny, w szczególności w rodzimym kraju wokalisty – Wielkiej Brytanii. Krążek sprzedał się na Wyspach w ilości przekraczającej ponad 2 miliony egzemplarzy, nie gorzej Smithowi poszło w Stanach Zjednoczonych – na tamtejszym rynku debiut fonograficzny artysty rozszedł się w nakładzie 2.2 mln sztuk. Tymczasem już teraz znane są pierwsze informacje dotyczące nowej ery brytyjskiego artysty.

Sam właśnie oficjalnie potwierdził, że pierwszy singiel z drugiego studyjnego albumu ukaże się w przyszły piątek, tj. 8 września. Wokalista nie zdradził tytułu swojego nadchodzącego singla, jednakże w sieci pojawiają się nieoficjalne informacja, iż piosenka miała zostać zatytułowana ‚Too Good At Goodbyes’.

Jakiś czas temu Metro.co.uk opublikowało informację jakoby premiera następcy ‚In the Lonely Hour’ miała się odbyć we wrześniu. Prawdopodobny wstępny tytuł krążka to ‚The Pink House 50 Heydon Road’: jest to nawiązanie do domu rodzinnego wokalisty.

„Sam wybrał ten tytuł jako ostateczny hołd w kierunku swoich rodziców – Freda i Kate – oraz sióstr, które zawsze wspierały go w walce o marzenia. Nigdy nie próbowali go od nich odciągnąć, więc to bardzo osobiste nagranie.” wskazywało brytyjskie Metro.

„Jest silny ukłon w kierunku klasycznej muzyki soul, w szczególności Muscle Shoals and Memphis. Są chóry gospel i wielkie, przejmujące smyczki; nie ma modnych featuringów, ale jest duet z osobą, której tożsamość niełatwo odgadnąć. Głos Sama brzmi mocniej, bogatszo i odważniej niż wcześniej, a tematyka dotyczy miłości, straty i wiary.” donosi HDD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here