W zeszłym tygodniu, 3 listopada, na półkach sklepowych pojawił się drugi studyjny album Sama Smitha. ‚The Thrill of It All’ to pierwszy krążek brytyjskiego wokalisty od czasu debiutanckiego ‚In the Lonely Hour’. Wstępne wyniki sprzedaży wskazują na to, że nowa płyta Sama powtórzy sukces komercyjny swojego poprzednika.

Magazyn HDD poinformował właśnie, że album ‚The Thrill of It All’ już w przyszłym notowaniu oficjalnie stanie się najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Według wstępnych prognoz serwisu Sam Smith ma zadebiutować na 1 miejscu najchętniej kupowanych albumów w USA ze sprzedażą na poziomie 195-205 tys. Około 165-175 tys. sztuk ma pochodzić z tzw. sprzedaży tradycyjnej krążka.

Sam Smith zdobędzie swój pierwszy numer jeden z właśnie-wydanym albumem, The Thrill of It All, który według przewidywań zadebiutuje na 1 miejscu zestawienia płyt w przyszłym tygodniu.” można przeczytać w publikacji HDD.

Jeśli ‚The Thrill of It All’ uda się zadebiutować na 1 miejscu Billboard 200, to będzie to pierwszy numer jeden Sama w ww. zestawieniu. Poprzedni krążek Brytyjczyka – ‚In The Lonely Hour’ – dotarł najwyżej do 2. miejsca notowania najlepiej sprzedających się krążków w Stanach Zjednoczonych. Po dzień dzisiejszy debiut fonograficzny Sama rozszedł się na tamtejszym rynku w ilości niemalże 4.5 mln egzemplarzy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here