Gratulacje dla dziewczyn z Little Mix. Ich ostatni singiel „Sweet Melody” promujący najnowszy album „Confetti” dotarł na szczyt brytyjskiej listy przebojów. 

Po akcjach zorganizowanych przez fanów Little Mix piosenka awansowała w tym tygodniu o osiem pozycji. Dla popularnego girlsbandu jest to już 5 numer 1. w ich rodzinnej Wielkiej Brytanii oraz pierwsza „jedynka” od czasu wydanego w 2016 roku przeboju „Shout Out To My Ex”. Jest to także pierwszy numer 1., który będą świętować bez Jesy Nelson. Wokalistka w grudniu 2020, z powodów zdrowotnych zdecydowała się opuścić zespół, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Little Mix od teraz jest drugą po Spice Girls kobiecą grupą, która zdobyła numer 1 w Wielkiej Brytanii w dwóch różnych dekadach.

W rozmowie ze Scottem Millsem i OfficialCharts.com wokalistki powiedziały: „Naprawdę nie potrafimy wystarczająco podziękować fanom. Widzimy ich codziennie walczących o to by ta piosenka znalazła się na pierwszym miejscu. Fakt, że miała ona premierę w październiku, a teraz ma numer 1, po prostu pokazuje, jak bardzo są oddani. Nie możemy się doczekać, kiedy w końcu wrócimy na trasę koncertową, zobaczymy ich wszystkich i przytulimy mocno, kiedy będzie to dozwolone”.

Jade, Leigh-Anne i Perrie opublikowały zdjęcia ze statuetkami wręczanymi wszystkim artystom, którzy dotarli na szczyt UK Singles Chart.

Pozostałe numery 1. w UK na koncie Little Mix to: „Cannonball”, „Wings”, „Black Magic” oraz wspomniane już „Shout Out To My Ex”.

Little Mix w ognistym teledysku do najnowszego singla „Sweet Melody”

Jesy Nelson żegna się z Little Mix. Wokalistka oficjalnie opuściła zespół

Little Mix na scenie bez Jesy Nelson. Zobacz najnowszy występ z singlem „Sweet Melody”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here