Kilka dni temu informowaliśmy Was, że już w tym tygodniu ukaże się nowy singiel Edyty Górniak – ‚Andromeda’. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły nadchodzącej kompozycji: premierowy utwór to wynik współpracy z Donatanem.

Przypomnijmy, że o współpracy 45-letniej wokalistki z popularnym producentem muzycznym mówiło się jeszcze w zeszłym roku. Wedle doniesień serwisów plotkarskich piosenka miała być gotowa już w grudniu 2016 roku, jednakże z powodów nieznanych również samej divie premiera kompozycji została przesunięta na dalszą przyszłość.

„Prawda to, że utwór nagrany, prawda też, że to mocny kawałek, prawda również, iż takiej Edyty jeszcze nie było. Prawda też, że utwór jest jednym z elementów większej całości, nad którą pracuję z różnymi artystami. Postaram się jak najszybciej, ale kto mnie zna, ten wie, że lubię długo, solidnie oraz dogłębnie” napisał kilka miesięcy temu Donatan komentując wspólny utwór z Edytą.

Teraz znana jest już data premiery wspólnego singla artystki z producentem przeboju ‚My Słowianie’: ‚Andromeda’ zostanie opublikowana już w najbliższy piątek. Poniżej możecie znaleźć oficjalną okładkę singla.

23722209_10155933138384851_8581996197099038376_n

Marina ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here