Kilka godzin temu informowaliśmy Was, że nowy singiel Ariany Grande zbliża się nieuchronnie. Początkowo podawano, że lead-singiel z czwartego albumu wokalistki ukaże się 27 kwietnia, teraz magazyn HDD wskazuje, że premiera zostanie przyspieszona. 


Jakiś czas temu serwis internetowy Hits Daily Double zdradził datę premiery pierwszego singla z czwartego krążka Ariany Grande. HDD opublikowało informację o tym, że utwór ukaże się już 27 kwietnia. Okazuje się jednak, że plany wokalistki prawdopodobnie się zmieniły, a piosenka ma pojawić się już w najbliższy piątek.

Mówi się, że Ariana Grande przenosi datę premiery singla na ten piątek (4/20), według źródeł z jej obozu.” donosi HDD. „Nowy singiel gwiazdy Republic, pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu, pierwotnie miał ukazać się 4/27, ale inny wielki gwiazdor z tej wytwórni – ‚Beerbongs & Bentleys’ Post Malone – również wtedy wydaje i zmiana była konieczna.”

Prawdopodobny tytuł kompozycji to ‚No Tears Left to Cry’. Osoby z otoczenia wokalistki, a również ona sama, od kilkunastu dni noszą i udostępniają zdjęcia w bluzach z właśnie takim napisem.To jednak nie koniec tajemniczych wskazówek dotyczących tytułu nadchodzącego singla Ariany. Wokalistka dzisiaj wrzuciła w relacji na swoim Instagramie zdjęcie z emoji przedstawiającym łzę. Fani spekulują, że wysyp bluz z tytułem ‚No Tears Left to Cry’ w otoczeniu Grande, a także jej ostatnie działania w social media, mają stanowić potwierdzenie dla takiego właśnie tytułu piosenki.

Przypomnijmy, że Ariana Grande już od dłuższego czasu intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju 2016 roku ‚Dangerous Woman’ wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Jakiś czas temu potwierdzono, że prace nad AG4 dobiegły końca, zaś całość materiału została już zaprezentowana wytwórni wokalistki.