Nowy singiel Ariany Grande swoją oficjalną premierę ma mieć już całkiem niedługo. Serwis Hits Daily Double opublikował właśnie informację, że lead z czwartego krążka amerykańskiej gwiazdy do sieci trafi jeszcze w tym miesiącu.


ariana_grande


Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju 2016 roku ‚Dangerous Woman’ wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Jakiś czas temu potwierdzono, że prace nad AG4 dobiegły końca, zaś całość materiału została już zaprezentowana wytwórni wokalistki.

Tymczasem serwis internetowy Hits Daily Double opublikował datę premiery nadchodzącego singla Ariany z nowego projektu. Wedle portalu, który wcześniej wielokrotnie trafnie wskazywał na plany muzyczne m.in. Katy Perry i Lorde, pierwszy singiel z czwartego studyjnego albumu Grande pojawi się już 27 kwietnia.

Ariana Grande wypuści utwór ze swojego nadchodzącego albumu – pierwszy od czasu tragedii w Manchesterze – 27 kwietnia, wedle twórców i producentów zaangażowanych w projekt.” donosi portal HDD. „Wtajemniczeni mówią, że gwiazda objęła stery nad stroną kreatywną projektu, któremu przewodzą Max Martin, Savan Kotecha i Pharrell Williams,  a także, że pisała utwory zainspirowana swoimi doświadczeniami z ostatnich dwóch lat.”