Sia, ośmiokrotnie nominowana do prestiżowych nagród Grammy australijska wokalistka i kompozytorka, znana jest ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt. Z okazji zbliżających się Świąt pomoc otrzyma również schronisko w Celestynowie.

Do placówki, w ktorej na codzień przebywa około 300 zwierząt trafią najpotrzebniejsze rzeczy – takie jak: sucha i mokra karma, przekąski, gryzaki, środki czystości jak również obroże czy smycze. Z tej okazji  6 grudnia o godzinie 18:00 w siedzibie Warner Music Poland odbędzie się event, podczas którego pakowane będą świąteczna paczki dla najbardziej potrzebujących psiaków. 

Niestety Sia nie może być na nim osobiście, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów, którzy tak jak ona kochają zwierzęta. W wydarzeniu wezmą także udział m. in. znany youtuber Karol Paciorek wraz ze swoim psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, czyli Berkowski – główny bohater w serialu na YT „Nieprzygotowani”.

Goście mogą również przynieść własne prezenty dla psiaków – karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą  świąteczne niespodzianki.

Nową płytę Sii – ‚Everyday is Christmas’ – możesz streamować TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here