Po zaprezentowaniu w tym roku dwóch wielkich hitów, Shawn Mendes zapowiedział swój powrót z czwartym albumem studyjnym. Artysta wyjawił, że tym razem chce jednak zaszaleć z jego brzmieniem.

Nowa płyta Shawna Mendesa to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych przez wielu miłośników muzyki pop. Artysta dał jej przedsmak, wydając w tym roku dwa single – „If I Can’t Have You” oraz „Senorita” z Camilą Cabello, które okazały się wielkimi przebojami, docierając kolejno do drugiego i pierwszego miejsca na liście HOT 100 Billboardu. W jednym z Q&A zdradził, kiedy możemy spodziewać jego nowego albumu i jakie będzie zawierał brzmienie.

„Przyszły rok, kolejny album. Mam zamiar postarać się wyrazić na nim jak najwięcej. Zawsze grałem zachowawczo, teraz chcę się uwolnić” – przyznał.

W najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć również duet Kanadyjczyka z Miley Cyrus, która szykuje się do wydania krążka „She Is Miley Cyrus”. Według krążących w sieci plotek, ma on się pojawić w sprzedaży w dniu urodzin artystki, czyli 23 listopada.

MILEY CYRUS ZDRADZIŁA TRACKLISTĘ NOWEGO ALBUMU?! NA PŁYCIE DUETY Z SHAWNEM MENDESEM I CARDI B

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here