Dobre wieści dla fanów Shawna Mendesa. Wokalista intensywnie przygotowuje się do wydania swojej kolejnej solowej płyty w karierze i właśnie podzielił ze swoimi fanami wiadomością o premierze pierwszego singla z nowej ery.

Poprzednia płyta Shawna Mendesa zatytułowana po prostu „Shawn Mendes” wygenerowała m.in. takie  międzynarodowe przeboje jak „In My Blood”,, „Lost In Japan” czy „Youth”, który został nagrany w duecie z Khalidem i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Okazuje się, że nowa era młodego wokalistki rozpocznie się już niebawem.

Kanadyjczyk wczoraj niespodziewanie podzielił się ekscytującą informacją. Shawn za pośrednictwem social mediów oficjalnie zapowiedział premierę lead-singla z nowego krążka o tym samym tytule. Kompozycja została zatytułowana „Wonder” i jej premiera zaplanowana została już w najbliższy piątek tj. 2 października, o godzinie 6 rano czasu polskiego. Natomiast premiera całego albumu przewidziana jest na 2 grudnia bieżącego roku. Wokalista udostępnił także minutowy trailer nowej muzycznej ery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here