Światło dzienne ujrzał dzisiaj pierwszy singiel promujący nadchodzący krążek Shawna Mendesa. Przy okazji premiery „Wonder” gwiazdor zdradził kilka informacji na temat płyty o tym samym tytule. 

Młody piosenkarz wyjawił, że jego związek z Camilą Cabello był mocną inspiracją stojącą za jego czwartym albumem studyjnym. „Dostaniecie dużo miłosnych piosenek dla Camili” – napisał swoim fanom tuż przed premierą nowego teledysku.

„Myślę, że to naprawdę interesujące, ponieważ kiedy twoja dziewczyna jest niesamowicie utalentowaną, prawdziwą artystką, która pisze własną muzykę, to przerażające pisać o niej album. Była ze mną kiedy byłem w studiu tworząc to”.

Była członkini Fifth Harmony większość czasu spędzała ostatnio w Wielkiej Brytanii na planie filmu „Kopciuszek”, w którym gra główną rolę, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Nowa piosenka Shawna wraz z teledyskiem dostępna jest TUTAJ. Utwór jest pierwszą zapowiedzią kolejnej płyty wokalisty, którego premiera przewidziana jest na 2 grudnia bieżącego roku.

Shawn Mendes powrócił z nowym singlem. Zobacz teledysk do utworu „Wonder” zwiastującego nadchodzącą płytę

Shawn Mendes powraca! Sprawdź szczegóły premiery i trailer nowego singla i albumu „Wonder”

Camila Cabello jako Kopciuszek. Zobacz pierwsze zdjęcia promujące film z piosenkarką w głównej roli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here