Po opublikowaniu zdjęć zrobionych przez papparazzi, na których widzimy Shawna Mendesa w towarzystwie Justina oraz Hailey Bieber nieopodal studia nagraniowego, pojawiły się domysły na temat możliwej współpracy obu wokalistów. Podczas wywiadu dziennikarz z Capital Breakfast, zapytał wprost Shawna Mendesa czy takowy duet faktycznie zaistnieje.

Podczas gry „Zastanawiam się czy to prawda, że…”, dziennikarz zapytał Shawna Mendesa czy współpraca obu artystów powstała w zeszłym miesiącu.

„Czy próbujesz sprawić, abym potwierdził, że współpracowaliśmy z Justinem Bieberem? Jeśli bym odmówił to znaczyłoby, że jestem szalony. To jeden z moich ulubionych artystów od dziewiątego roku życia. Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć” – odpowiedział Shawn Mendes.

Bez wątpienia pojawienie się takiego duetu spotkałoby się z ogromnym entuzjazmem rzeszy sympatyków obu panów. Premiera krążka „Wonder” Shawna Mendesa nastąpi 4 grudnia, a singiel promujący nadchodzące wydawnictwo został wydany 2 października. Justin Bieber także niedawno zaprezentował nowy materiał. W ubiegłym miesiącu wypuścił utwór „Holy”, na którym słyszymy go w towarzystwie Chance The Rappera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here