Dokładnie jeden dzień po tym jak światło dzienne ujrzał czwarty studyjny album Shawna Mednesa „Wonder”, w Internecie pojawiły się plotki na temat jego kolejnego muzycznego wydawnictwa.

Według nieoficjalnych doniesień, kanadyjski piosenkarz ma w planach wypuszczenie wersji Holiday Deluxe swojej najnowszej płyty. Źródła podają, że miałaby ona mieć swoją premierę już w tę niedzielę.

Co więcej, ci sami informatorzy piszą, że na płycie miałby się znaleźć cover „Can’t Take My Eyes Off You” z występu Shawna w BBC Live Lounge oraz utwór świąteczny nagrany wspólnie z dziewczyną wokalisty, Camilą Cabello. O współpracy z byłą członkinią Fifth Harmony mówiło się już w przypadku samego „Wonder” – Shawn na czas pandemii wprowadził się do domu Camili, gdzie nagrywał swoją płytę. Mogła być to idealna okazja do stworzenia kolejnego duetu.

Jeśli doniesienia okażą się prawdą, będzie to już trzeci utwór wydany wspólnie przez tę gwiazdorską parę. Poprzednio połączyli oni siły w piosenkach „I Know What You Did Last Summer” oraz hitowym „Señorita”.

LUVPOP AWARDS 2020: WYBIERZ ARTYSTÓW, KTÓRZY ZMIERZĄ SIĘ W TEGOROCZNEJ EDYCJI! [ELIMINACJE]

Najnowszy album Shawna Mendesa jest już dostępny na całym świecie. „Wonder” w całości można przesłuchać TUTAJ.

Czwarty album Shawna Mendesa już dostępny. Posłuchaj „Wonder” [streaming-party]

Shawn Mendes wykonał na żywo cover „Can’t Take My Eyes Off You” Frankie Vallego

Shawn Mendes ogłasza internetowy koncert z okazji jutrzejszej premiery płyty „Wonder”

LUVPOP Awards 2020: Wybierz artystów, którzy zmierzą się w tegorocznej edycji! [ELIMINACJE]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here