Jedna z najgłośniejszych oraz najpopularniejszych par showbiznesu ponownie łączy siły. Camila i Shawn zostali zauważani razem na planie całkowicie nowego wideoklipu. 

Shawn Mendes i Camila Cabello mają na swoim koncie kilka wspólnych przebojów, w tym hitowy singiel numer 1. „Señorita”, który odniósł ogromny, międzynarodowy sukces. Nic więc dziwnego, że artyści polegają na sobie nie tylko prywatnie, ale również w sprawach zawodowych.

W miniony poniedziałek (29.03) Camila Cabello została przyłapana na planie zdjęciowym nowego teledysku swojego chłopaka w Los Angeles. Shawn obecnie kręci klip do kolejnego singla z płyty „Wonder”, najprawdopodobniej będzie to piosenka „Teach Me How To Love”. Według niektórych doniesień Camila nie tylko towarzyszyła piosenkarzowi na planie, ale również sama ma gościnnie wystąpić w teledysku. Razem z artystami na planie w LA obecny był również ich golden retriever o imieniu Tarzan.

Pod koniec zeszłego tygodnia TMZ podało informacje, że doszło do włamania do domu Shawna i Camila w Los Angeles, w trakcie gdy oboje byli w środku. Włamywacze ukradli jedynie samochód kanadyjskiego piosenkarza.

Shawn Mendes i Camila Cabello biorą ślub? Bliscy pary potwierdzają zaręczyny

Czwarty album Shawna Mendesa już dostępny. Posłuchaj „Wonder” [streaming-party]

Jednak nie Miley i Dua? To właśnie Shawn Mendes miał pierwotnie zaśpiewać u boku Miley Cyrus w „Prisoner”

Camila Cabello jako Kopciuszek. Zobacz pierwsze zdjęcia promujące film z piosenkarką w głównej roli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here