Czy jedna z obecnie najpopularniejszych par showbiznesu planuje już wkrótce wziąć ślub? Według najnowszych doniesień Shawn Mendes i Camila Cabello są zaręczeni. 

Jak podają zagraniczne źródła Shawn miał się oświadczyć Camili już kilka tygodni temu. Para planuje oficjalnie obwieścić swoje zaręczyny światu w „duży sposób”. Informacja została podobno potwierdzona przez osobę z bliskiego otoczenia artystów.

Para muzyków oficjalnie zaczęła się spotykać w 2019 roku, kiedy to premierę miał ich gorący duet „Señorita”. Łącznie mają na koncie trzy muzyczne współprace – wspomniany hit oraz „I Know What You Did Last Summer” i świąteczną piosenkę „The Christmas Song„. Shawn i Camila spędzają ze sobą zdecydowanie dużo czasu, nie tylko na nagrywaniu wspólnych utworów. 22-letni wokalista podczas pandemii wprowadził się do rodzinnego domu byłej członkini Fifth Harmony w Miami. Niedawno zostali oni również „rodzicami” małego szczeniaczka golden retrievera, któremu dali imię Tarzan.

Fani obojga artystów czekają na potwierdzenie zaręczyn przez ich idoli. Na ten moment informacja o ich ewentualnych wspólnych planach matrymonialnych jest nieoficjalna.

Camila Cabello jako Kopciuszek. Zobacz pierwsze zdjęcia promujące film z piosenkarką w głównej roli

Świąteczny klip od Shawna Mendesa i Camili Cabello do ich wspólnej piosenki „The Christmas Song”

Camila Cabello o związku z Shawnem Mendesem: „Ludzie mogą spekulować, ale my będziemy żyć własnym życiem, cieszyć się nim i zakochiwać się w sobie jakby nikt nie patrzył

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here