Plotki o tym, że to Shakira zawładnie sceną w trakcie Superbowl Halftime Show 2020 stają się coraz silniejsze. Jeden z amerykańskich portali donosi, że kolumbijska gwiazda odbyła już spotkania w sprawie potencjalnego udziału w wydarzeniu oglądanym przez miliony Amerykanów.

Co roku o tej porze zaczyna się lawina doniesień na temat kandydatów do Superbowl Halftime Show, czyli wielkiego muzycznego show, jakie każdego roku ma miejsce w trakcie przerwy finału rozgrywek amerykańskiego futbolu. W zeszłym roku sceną zawładnął Adam Levine i zespół Maroon 5, wcześniej miliony widzów na całym świecie podziwiali występy m.in. Lady Gagi, Katy Perry, Bruno Marsa, Justina Timberlake’a, Black Eyed Peas czy też Madonny oraz Michaela Jacksona.

Jeśli wierzyć doniesieniom E! Online, do tego zacnego grona już wkrótce ma dołączyć latynoska gwiazda Shakira. Artystka ma być gwiazdą przyszłorocznego finału Superbowl, jaki odbędzie się w Miami.

Kolumbijska gwiazda odbywa spotkania w sprawie pojawienia się w trakcie Halftime Show. To samo źródło potwierdziło, że Rock Nation, wytwórnia Shakiry, która pozostaje pod skrzydłami Jay-Z, już zawarło specjalny kontrakt z NFL (organizator Superbowl – przyp.). Jeśli faktycznie Shakira zgodzi się na wyczekiwany występ, to będzie to istne szaleństwo.” donosi E! Online.

Kolumbijska gwiazda na ten moment nie odniosła się do doniesień. Inną często wymienianą kandydaturą jest Jennifer Lopez. W internecie coraz częściej mówi się o udziale autorki przebojów „On the Floor” i „Get Right” w Superbowl Halftime Show. Zapytana o plotki na temat Superbowl, nie zaprzeczyła.

Faktycznie, myśleliśmy o Super Bowl. Odbędzie się w Miami. To wielka rzecz. Zobaczymy. To oni podejmują decyzję w tej sprawie” wyznała Lopez.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here