S

exMasterka nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu w kwietniu tego roku singla „Rak”, który cieszy się sporą popularnością w serwisie YouTube, kontrowersyjna gwiazda Internetu zapowiedziała, że już za tydzień do sieci trafi jego następca, a mianowicie utwór zatytułowany „Oh Tygrysku”.


Znana z hitów „Poka Sowę” czy „Wyślij Nudesa” gwiazda Internetu poinformowała o premierze nadchodzącego singla za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, załączając grafikę, która prawdopodobnie powstała podczas kręcenia teledysku do zapowiedzianego kawałka. Premiera ma się odbyć za równy tydzień, czyli w sobotę, 19 maja. Ujawniony został również tytuł piosenki – „Oh Tygrysku”, nawiązujący do określenia, jakim posługuje się SexMasterka w stosunku do swojego życiowego partnera.

Przypomnijmy, że najpopularniejszym klipem od SexMasterki wciąż pozostaje wydane w 2017 roku „Poka Sowę”, którego liczba wyświetleń jest już prawie równa 13 milionom. Drugie miejsce zajmuje ostatni singiel w dorobku celebrytki – „Rak”, który w niecały miesiąc od premiery, został odtworzony przez Internautów prawie 10 milionów razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here