Wszystko wskazuje na to, że Polacy nadal są zainteresowani muzycznymi wybrykami SexMasterki. Opublikowany wczoraj klip do utworu ‚Wyślij Nudesa’ bije rekordy popularności w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że wczoraj ukazał się kolejny singiel SexMasterki. Tym razem propozycja celebrytki nosi tytuł ‚Wyślij Nudesa’, zaś premiera utworu została połączona z publikacją oficjalnego teledysku. Klip udostępniony na kanale kontrowersyjnej celebrytki bije rekordy popularności w serwisie YouTube. W ciągu pierwszych 24 godzin od jego premiery teledysk odtworzono ponad 1.1 miliona razy.

Propozycja SexMasterki budzi mieszane uczucia w Internecie: oficjalny klip aktualnie posiada ponad 124 tys. kciuków w dół, co jest wyrazem negatywnej opinii oglądających materiał. Są też jednak zwolennicy ‚Wyślij Nudesa’ – w ocenie 67 tys. użytkowników serwisu YouTube nowy teledysk SexMasterki zasługuje na kciuka w górę.

Przypomnijmy, iż poprzednim kawałkiem SexMasterki było słynne ‚Poka Sowę’, które w ciągu 8 miesięcy odtworzono w serwisie YouTube ponad 11 milionów razy. 


http://www.luvpop.pl/2017-33-najlepsze-albumy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here