Fani Seleny Gomez od kilku miesięcy czekają na najistotniejsze detale na temat kolejnego wydawnictwa gwiazdy. Wokalistka, która w tym roku wypuściła single ‚Bad Liar’ i ‚Fetish’, w dalszym ciągu nie ujawniła daty premiery ani tytułu swojego nowego krążka, jak wynika jednak z jej ostatniego wywiadu materiał jest już prawie gotowy.

25-letnia Selena już od jakiegoś czasu intensywnie pracuje nad swoim premierowym longplay’em. Materiał amerykańskiej wokalistki do tej pory zwiastował napisany przez Julię Michaels singiel ‚Bad Liar’, a także nagrane z gościnnym udziałem Gucci Mane ‚Fetish’. Dodatkowo, gwiazda pojawiła się w nowym kawałkach Kygo oraz Marshmello (wydane wczoraj ‚Wolves’ znajdziesz TUTAJ).

W swoim wczorajszym wywiadzie dla Zane’a Lowe wokalistka wypowiedziała się na temat swojego nadchodzącego albumu.

Jestem gotowa. Chcę wrócić i ponownie skupić się na całej swojej muzyce. Szczerze mówiąc, mam wrażenie, że mam już stworzone całe dwa albumy, ale chce to wszystko przemyśleć. A zatem będzie to dużo wcześniej niż oczekują tego niektórzy ludzie.” wyznała piosenkarka w wywiadzie mówiąc o swoim kolejnym krążku. „Chcę decydować, chcę, żeby było to dobre, chcę być gotowa, nie chcę robić niczego, co mogłoby być wymuszone. To będzie już wkrótce.” dodała gwiazda.

Pragnę, aby moja muzyka miała większe znaczenie, szczerze mówiąc… Po prostu chcę poświęcić na to tyle czasu, ile potrzeba. Nie chciałabym, żeby być przytłoczona zbytnio upiększonymi rzeczami, a świat popu czasami potrafi być bardzo rozpraszający. W tym roku zrobiłam to w swoim tempie.” wyjaśniła Selena.

Wokalistka wypowiedziała się również na temat nadchodzącej premiery od Taylor Swift. Przypomnijmy, że już 10 listopada ukaże się nowy album wokalistki – ‚Reputation’. Okazuje się, że Selena jest „wielkim fanem” premierowego materiału gwiazdy.

Ona robi to doskonale. To wszystko czego chcesz, a nawet więcej.” wyznała 25-letnia piosenkarka.


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here