Selena Gomez niedawno gościła w BBC Radio 1. Wokalistka pojawiła się w jednej z porannych audycji stacji, gdzie wzięła udział w teście wiedzy na temat znajomości tekstów… swoich własnych piosenek. 

selenagomez

25-letnia Selena Gomez w dalszym ciągu pracuje nad swoim kolejnym albumem. Materiał do tej pory promowały single ‚Bad Liar’ i ‚Fetish’.


Wokalistka za namową prowadzącego Nicka Grimshaw zdecydowała się na udział w teście „Remember Your Old Lyrics”, który ma na celu zweryfikowanie wiedzy artystów na temat tekstów ich starych piosenek. Poprzednio w zabawie BBC Radio 1 wzięły udział m.in. Demi Lovato i P!nk.

Pierwszą piosenką, która pojawiła się w radiowym quizie było nagrane z Zedd’em „I Want You to Know”. Selena nie była w stanie sobie przypomnieć fragmentu tekstu piosenki.

„Honey”… coś z „honey”! Odpuszczę sobie!” stwierdziła zrezygnowana piosenkarka.

„To „Tell Me You’re Covered Tonight”‚ ujawnił prowadzący audycję Nick Grimshaw.

Niestety, niewiele lepiej poszło wokalistce przy pytaniu o „One and The Same” – utworze nagranym z Demi Lovato.

Żartujesz? Proszę powiedz mi, że puściłeś też to Demi! Bo wiem, że też by tego nie znała. Nie znamy tego utworu. Ta piosenka została nagrana przeze mnie i Demi na potrzeby filmu i miałam 15 lat… to było 10 lat temu!” stwierdziła Selena. „Nie znam „One and The Same”, o jeju, przepraszam!”

Ostatnia próba 25-latce się powiodła. Wokalistka prawidłowo odpowiedziała na pytanie dotyczące piosenki zaśpiewanej w 2002 roku – „Barney the Dinosaur”.

O Boże! Co to o mnie mówi?” zapytała Gomez po zakończeniu quizu.

Całość materiału możecie znaleźć poniżej.