W styczniu, Selena Gomez zaprezentowała swój drugi solowy album studyjny „Rare”, który dotarł do pierwszego miejsca na liście Billboard 200. Artystka po 3 miesiącach od ukazania wydawnictwa, zdecydowała się wydać edycję deluxe krążka, z której część dochodów przeznaczy na walkę z koronawirusem.

Powrót Seleny Gomez był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w przemyśle muzycznym w 2020 roku. Singiel z krążka zatytułowany „Lose You To Love Me” podbił szczyt notowania Billboard Hot 100, tym samym stając się pierwszym numerem jeden artystki w karierze.

Po trzech miesiącach wokalistka wydaje edycję deluxe albumu na której znajdziemy takie utwory jak „She”, „Boyfriend” oraz „Souvenir”.

„Wiele z Was wie jak bardzo byłam podekscytowana wydaniem piosenki nazwanej Boyfriend. (…) Napisaliśmy ją długo przed obecnym kryzysem, ale w kontekście dzisiejszej sytuacji chce jasno podkreślić, że Boyfriend nie jest nigdzie na liście moich priorytetów. Tak jak reszta świata, modlę się o bezpieczeństwo, jedność i powrót do zdrowia podczas tej pandemii. Z tego powodu osobiście przeznaczam plus 1 fundusz pomocowy wraz z 1$ z każdego zamówienia z mojego oficjalnego sklepu zaczynając od teraz. Rare (Deluxe) z utworem Boyfriend już 9 kwietnia” – napisała Selena Gomez w poście na swoich mediach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here