Ten tydzień z pewnością należał do amerykańskiej wokalistki. Selena Gomez wypuściła aż dwa single, które z miejsca powędrowały na sam szczyt notowania iTunes. Artystka zdradziła, że nie spodziewała się aż takiego sukcesu.

Selena Gomez od dłuższego czasu zapowiadała swój wielki powrót, a w środę 23 października stał się on rzeczywistością. Amerykańska wokalistka wydała swój długo wyczekiwany utwór „Lose You To Love Me”. Żeby tego było mało, dzień później odbyła się premiera kolejnego kawałka zapowiadającego jej drugi solowy album – „Look At Her Now”. Obie kompozycje spotkały się ze świetnym przyjęciem fanom, którzy zapewnili Selenie osiągnięcie historycznego wyniku. Piosenkarka jest pierwszą osobą w historii, której dwie piosenki okupują w tym samym czasie kolejno pierwsze oraz drugie miejsce na iTunes w USA, iTunes Worldwide, jak również w rankingach YouTube US i YouTube Global! W najnowszym wywiadzie dla Zach Sanga, wyznała, że kompletnie nie spodziewała się aż takiego zainteresowania jej nową twórczością.

„Mam ze sobą przyjaciół, mam swoich fanów. Nigdy nie sądziłam, że ta piosenka będzie tak wielka, jak jest w tej chwili. To trochę mnie przeraża, ale z drugiej strony jest świetne. Przekułam złe doświadczenia w coś naprawdę dobrego” – przyznała.

Do dnia dzisiejszego, wideo do „Lose You To Love Me” zostało odtworzone blisko 60 milionów razy w serwisie YouTube, natomiast to stworzone do „Look At Her Now” zgromadziło już ponad 30 milionów odsłon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here