Fani amerykańskiej wokalistki bardzo dobrze rozpoczęli 2020 rok. W styczniu, Selena Gomez zaprezentowała swój drugi w pełni solowy album studyjny „Rare”, który dotarł do pierwszego miejsca na liście Billboard 200. Teraz gwiazda wytłumaczyła, co kryje się za tekstem do tytułowego kawałka.

Selena Gomez nie przestaje promować wydanego 10 stycznia 2020 roku albumu „Rare”, z którego pochodzi jej pierwszy w karierze numer jeden w notowaniu HOT 100 Billboardu, czyli „Lose You To Love Me”. Niedawno, piosenkarka pojawiła się w studiu serwisu Genius, na którego stronie można znaleźć teksty niemalże wszystkich piosenek. Artystka wyjaśniła, o czym tak naprawdę jest utwór „Rare” i co stało się inspiracją do jego stworzenia.

„To coś, z czym zmagam się od dawna. Po pierwsze, poczucie własnej wartości i pewność siebie to dla mnie ciągła walka. Zmienia się to z czasem i wiekiem, ale zawsze będzie to coś, nad czym będę musiała pracować. Myślę, że ostatnio jest to kwestia, o której mówię najczęściej. Właściwie zasługuję na to i mam prawo, by się o to ubiegać, mam prawo, by wyłożyć to, co chcę wyłożyć i mówić to, o czym chcę mówić. Tak naprawdę powiedziałam to po raz pierwszy. A powodem, dlaczego nie robiłam tego wcześniej, było to, że nie chciałam brzmieć jak s*ka, nie chciałam brzmieć na zasadzie: Zasługuję na wszystko i nie możesz mnie mieć, dopóki nie masz tego czy tamtego. (…) W tym refrenie, najważniejsza jest świadomość, że hej, nie mam tego wszystkiego, nie twierdzę, że jestem perfekcyjna, ale wiem, że jestem wyjątkowa. I myślę, że jest to pokorna wersja: Dlaczego nie widzisz, że jestem inna? (…) Czasami, kiedy się budzę i jestem zła, myślę sobie: Będę sama na wieki. Po 15 minutach przypominam sobie, że każdemu ktoś jest pisany” – zdradziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here