Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gwiazdy, Selena Gomez udostępnia wersję deluxe swojego wydanego w styczniu albumu Rare. Ta edycja została wzbogacona o trzy nowe utwory: „Boyfriend”, „She” oraz „Souvenir”.

„Wiele z Was wie jak bardzo byłam podekscytowana wydaniem piosenki nazwanej Boyfriend. (…) Napisaliśmy ją długo przed obecnym kryzysem, ale w kontekście dzisiejszej sytuacji chce jasno podkreślić, że Boyfriend nie jest nigdzie na liście moich priorytetów. Tak jak reszta świata, modlę się o bezpieczeństwo, jedność i powrót do zdrowia podczas tej pandemii. Z tego powodu osobiście przeznaczam plus 1 fundusz pomocowy wraz z 1$ z każdego zamówienia z mojego oficjalnego sklepu zaczynając od teraz. Rare (Deluxe) z utworem Boyfriend już 9 kwietnia” – napisała Selena Gomez w poście na swoich mediach społecznościowych, zapowiadając wydanie nowej wersji swojego wydawnictwa.

Na tej edycji znajdziemy aż 17 utworów. Za pośrednictwem oficjalnego sklepu artystki jest możliwość zakupu wersji deluxe tym samym przyczyniając się do walki z koronawirusem. Każdy 1$ wydany na stronie Gomez zostaje przekazany fundacjom, które przyczyniają się zwalczaniu pandemii. Krążek jest także dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

SELENA GOMEZ ZAPOWIADA WERSJĘ DELUXE ALBUMU „RARE”. NA PŁYCIE POJAWI SIĘ UTWÓR „BOYFRIEND”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here