Co raz głośniej mówi się o premierze kolejnego krążka Seleny Gomez. Dużo wskazuje na to, że na czwartym studyjnym albumie piosenkarki znajdą się utwory w języku hiszpańskim. 

Tak jak już informowaliśmy pod koniec zeszłego tygodnia, Selena Gomez planuje już wkrótce wydać swoją kolejną płytę. Liczne źródła donoszą, że pierwsze muzyczne zapowiedzi ujrzą światło dzienne już wkrótce, natomiast sztab Seleny zdradził, że wzięła ona niedawno udział w sesji zdjęciowej na okładkę płyty (więcej TUTAJ).

Według najnowszych informacji, nadchodzące wydawnictwo Gomez będzie jej pierwszym albumem nagranym całkowicie w języku hiszpańskim. Gwiazda powoli rozpoczęła już jego promowanie – w Meksyku pojawił się mural zwiastujący nowości od Seleny, zdradza on tytuły dwóch utworów „De Una Vez” oraz „Baila Conmigo”. Sama Selena polubiła kilka postów wrzuconych przez jej fanów na Instagram, potwierdzając tym samym doniesienia. Internauci podejrzewają, że jedna z tych piosenek to wyczekiwana współpraca z kolumbijskim wokalistą Malumą, o której mówi się już od kilku lat.

Nowa muzyka od Seleny Gomez nadchodzi. Premiera już wkrótce

Producenci „Byle do dzwonka” przepraszają Selenę Gomez. Żartowali z jej choroby

Demi Lovato i Selena Gomez odrzuciły „Sweet Melody”. Najnowszy singiel Little Mix miał oryginalnie trafić do kogoś innego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here