Selena Gomez kilka tygodni temu poinformowała swoich fanów, że w ostatnim czasie przeszła transplantację nerki z uwagi na swoją walkę z chorobą autoimmunologiczną znaną jako toczeń. Tymczasem już niebawem powinien ukazać się film dokumentalny obrazujący walkę wokalistki z chorobą. 

Kilka tygodni temu wykonawczyni przeboju ‚Bad Liar’ wyznała, że zmagała się z toczniem nerki w wyniku czego była zmuszona do jej transplantacji. W emocjonalnym wpisie podzieliła się z fanami emocjami, które towarzyszyły jej w ostatnim czasie.

‚Jestem świadoma tego, że niektórzy z moich fanów zauważyli, że usunęłam się w cień podczas lata i zastanawiali się, czemu nie promowałam swojej nowej muzyki, z której jestem niesamowicie dumna. Okazało się, że muszę przejść przeszczep nerki ze względu na toczeń i wracałam do zdrowia. Musiałam to zrobić dla swojego ogólnego samopoczucia.’

Jak donosi amerykański magazyn InTouchWeekly wokalistka już niebawem opublikuje film dokumentalny obrazujący swoją walkę z chorobą.

Jest w trakcie przygotowywania filmu dokumentalnego o swoich problemach zdrowotnych. Selena opowie o swoich przejściach, przekaże widzom informacje na temat choroby i wyjaśni wszelkie nieporozumienia z tym związane.” donosi InTouchWeekly.

Od momentu transplantacji Selena zmieniła się jako kobieta i docenia to, jak bardzo szczęśliwa jest. Całe to doświadczenie zmieniło jej życie.” dodaje magazyn.

Swoją nerkę Selenie ofiarowała jej przyjaciółka Francia Raisa, do której wokalistka skierowała wiele ciepłych słów.

‚I wreszcie, nie mogę znaleźć słów, by opisać jak wdzięczna jestem swojej pięknej przyjaciółce Francii Raisie. Dała mi najlepszy prezent i poświęciła swoją nerkę dla mnie. To niewiarygodne błogosławieństwo. Kocham cię, siostro.‚ napisała kilka tygodni temu Selena.

https://twitter.com/GomezSource/status/915230079927685120


20257997_499862710357152_566937488445976733_n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here