Nowy album Seleny Gomez to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Po czterech latach od zaprezentowania światu krążka „Revival”, artystka wydaje się być wreszcie gotowa na wydanie premierowych kawałków.

Selena Gomez wywołała ekscytację wśród wszystkich fanów, publikując na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie opatrzone opisem „Rose colored glasses all distorted”. Co więcej, za pośrednictwem funkcji stories zaprosiła ich do śledzenia jej profilu w Amazon Music, a chwilę później wrzuciła kolejny post, tym razem dołączając do niego następujący opis „I saw the signs and I ignored it. @spotify”.

Fani wokalistki są przekonani, że tajemnicze posty to zapowiedź nowej muzyki od niej. Na Twitterze, aktualnym numerem jeden wśród trendów jest hasło #SelenaIsBack. O tym, że artystka pracuje nad swoim drugim solowym albumem wiadomo było od dawna. W wywiadzie udzielonym Jimmy’emu Fallonowi zdradziła, że właściwie już ukończyła etap nagrywania.

„Właściwie to już skończyłam. Muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy, ale odczuwam ulgę. Zajęło mi cztery lata, aby poczuć się dobrze z tym albumem” – powiedziała wówczas.

Wciąż nieznana pozostaje data premiery. Wszystkie zapowiedzi pojawiły się w czwartek, 17 października. Czy to oznacza, że nowy singiel Seleny usłyszymy już w ten bądź kolejny piątek?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Rose colored glasses all distorted.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I saw the signs and I ignored it. @spotify

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here