Selena Gomez, która w tym roku wydała swój długo wyczekiwany krążek „Rare” udzieliła wywiadu, w którym zapowiedziała, że planuje stworzyć album, jakiego jeszcze w jej dorobku nie było. Mianowicie, gwiazda chce sięgnąć po mroczniejsze brzmienia.

Amerykańska wokalistka Selena Gomez udzieliła wywiadu dla Grammy Museum. W trwającej kilka minut rozmowie artystka wypowiedziała się na temat najnowszego dzieła swojej przyjaciółki Taylor Swift, jak również potencjalnej współpracy z bratem Billie Eilish – Finneasem. Selena przyznała, że ma w planach stworzenie mrocznej płyty, która pozwoliłaby jej na wyjście ze strefy komfortu.

„Jestem bardzo emocjonalna, więc zazwyczaj staram się tworzyć piosenki odrobinę mroczniejsze. Czuję, że pojawi się specjalny album dla piosenek tego typu. Kocham tę przestrzeń i mam wrażenie, że czegoś brakuje” – przyznała.

Selena zdradziła też, że chciałaby w przyszłości pracować z Finneasem, bratem Billie Eilish. Artyści współpracowali razem nad singlem „Lose You To Love Me”.

„Jest bardzo utalentowany. Myślę, że na pewno będziemy współpracować w przyszłości” – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here