Swojego występu na gali American Music Awards 2019, Selena Gomez z pewnością nie będzie wspominać z radością. Internauci oraz fani uznali, że był to najgorszy występ wieczoru. Po ponad dwóch tygodniach, gwiazda wypowiedziała się na jego temat.

Selena Gomez była jedną z największych gwiazd, które zdecydowały się wystąpić na gali American Music Awards 2019. Show artystki zapowiadane było jako jej wielki powrót, w związku z czym organizatorzy podjęli decyzję, że to właśnie ona otworzy całe wydarzenie. Selena wykonała na scenie dwa single zapowiadające jej album „RARE”, czyli „Lose You To Love Me” oraz „Look At Her Now”. Występ wokalistki nie spotkał się jednak z uznaniem publiczności. Widzowie zarzucili jej, że często nie trafiała w dźwięki, a także nie przyłożyła się do choreografii. Co więcej, wielu internautów przyrównało show Seleny do tego, jakie Britney Spears zaprezentowała podczas gali MTV Video Music Awards w 2007 roku.

Aż do teraz, Selena Gomez nie komentowała w żaden sposób swojej obecności na AMAs. Na jej oficjalnym kanale w serwisie YouTube, czy też na profilach w mediach społecznościowych, nie pojawiło się żadne nagranie z występu. Zapisu wideo nie umieszczono też na stronie ABC, a te, które były dostępne na stronach fanklubów – usunięto.

„Ćwiczyłam przez trzy tygodnie, każdego dnia. Tak szczerze, nie czułam się gotowa ani wystarczająco pewna siebie. Każdy miał wiele oczekiwań względem mnie i jest mi przykro, że was zawiodłam. Naprawdę próbowałam, ale to wymknęło się spod kontroli. Przepraszam” – wyznała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here