Kilka dni temu swój nowy singiel wypuściła Selena Gomez. Utwór „Back to You” został wydany na potrzeby promocji serialu „13 Reasons Why”. Tymczasem w wywiadzie dla Zane Lowe Gomez wypowiedziała się na temat swojego kolejnego albumu. 


Selena Gomez, której dyskografię zamyka wydany w 2015 roku krążek „Revival”, kończy nagrywanie swojego kolejnego albumu. Wokalistka wypowiadając się przy okazji promocji singla „Back To You” powiedziała, że na swoim nadchodzącym krążku ma najlepsze piosenki w swojej karierze.

Kończę go nagrywać. Obmyślam fajny sposób na to, by go wypuścić. Każdy utwór ma swój obrazek, tak jak sobie go wyobrażam. Ten album był tworzony przez 2 lata. Byłam przestraszona nagrywaniem kolejnego albumu. Po „Revival” czułam, że muszę go przebić. Więc chciałam, żeby ten nowy album był świetny, jeśli nie poczekałabym tego roku albo dwóch lat, nie miałabym najlepszych piosenek w swojej karierze.” wyznała Selena.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Selena przyznała, że nie wie, kiedy uda jej się skończyć nagrywać następcę krążka „Revival”.

Nie wyznaczam sobie żadnych założeń, bo nie chcę być rozczarowana, jeśli im nie sprostam. (…) Ale chcę pracować również nad moją muzyką. Mój kolejny album przygotowuję od wieczności. Kiedy ludzie pytają mnie dlaczego, jestem szczera: dlatego, że nie jestem gotowa. Chodzi o to, że nie czuję się pewnie co do tego, gdzie jak moja muzyka teraz brzmi. Jeśli zajmie mi to 10 lat, to zajmie i tyle. Nie przejmuję się. Teraz chcę być bardzo rozważna ze wszystkimi rzeczami, które robię.” dodała.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here