Na ten moment czekało wielu fanów amerykańskiej wokalistki. Selena Gomez w najnowszym wywiadzie zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej drugiego albumu studyjnego. Premiera materiału przewidziana jest na 2019 rok.

Selena Gomez, która już niebawem zadebiutuje na festiwalu filmowym w Cannes, nie zapomniała o swojej drugiej wielkiej pasji, czyli muzyce. Wykonawczyni hitu „Kill Em With Kindness” pojawiła się jako gość w podcaście „Dream It Real”, gdzie opowiedziała o pracy nad swoim drugim solowym krążkiem. Jak można wywnioskować z rozmowy, Selena ma w planach wydanie bardzo osobistej płyty, na której nie znajdziemy żadnych duetów.

„Pracując nad tym krążkiem, chciałam po prostu być sobą, całkowicie sobą. Każda piosenka to opowieść, której doświadczyłam. Z racji tego, myślę, że nikt nie opowie lepiej mojej historii ode mnie samej. Naprawdę chciałam opowiedzieć trochę o swoich przeżyciach, przekształcić je w coś, co wiele dla mnie znaczy” – wyznała.

Ostatni album Seleny Gomez „Revival” pochodzi z 2015 roku. W międzyczasie wokalistka wydała kilka solowych kawałków oraz pojawiła się gościnnie u boku innych artystów, m.in. w „Taki Taki” DJ-a Snake’a, gdzie oprócz niej usłyszeliśmy również Cardi B i Ozunę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here