Kobieca latino megawspółpraca nadchodzi. Według doniesień na nadchodzącym hiszpańskojęzycznym wydawnictwie muzycznym Seleny Gomez ma się pojawić utwór stworzony przy współpracy z jednymi z najbardziej popularnych piosenkarek z Ameryki Południowej. 

Jak podają zagraniczne źródła, collab wokalistek nosi tytuł „Expressing Myself” i jest dwujęzycznym, energicznym przebojem. Piosenka miała powstać już jakiś czasu temu, w 2018 roku i czekała aż Selena zdecyduje się na wypuszczenie hiszpańskojęzycznej muzyki. Utwór stworzył słynny wokalista i producent muzyczny – Pharrell Williams. Do sieci wyciekł już prawdopodobny fragment demo „Expressing Myself”.

Collab z Anittą i Karol G nie jest jedyną współpracą, której wyczekują fani Gomez. Według doniesień na czwartej płycie wokalistki znaleźć się mają również utwory nagrane wspólnie z Malumą, J Balvinem i Ozuną. Na ten moment jednak żadne z tych muzycznych współprac nie jest oficjalnie potwierdzona.

Premiera nowego studyjnego albumu Seleny Gomez jeszcze w tym roku. Płytę promuje na ten moment jeden singiel „De Una Vez„, który swoją premierę wraz z teledyskiem miał równy tydzień temu.

Nowy singiel i teledysk od Seleny Gomez. Piosenka „De Una Vez” zapowiada jej pierwszy hiszpańskojęzyczny album

Selena Gomez wydaje nową płytę. Będzie to jej pierwszy hiszpańskojęzyczny album

Selena Gomez zabiera fanów za kulisy klipu „De Una Vez”. Zobacz jak powstał teledysk do jej najnowszej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here