Selena Gomez podczas jednego ze swoich najnowszych wywiadów została zapytana o potencjalne kobiece kolaboracje na swoim nadchodzącym albumie. 25-latka potwierdziła, że duet z pewną wokalistką prawdopodobnie pojawi się na krążku.


Selena Gomez, której dyskografię zamyka wydany w 2015 roku krążek „Revival”, kończy nagrywanie swojego kolejnego albumu. 25-latka niedawno zapewniła, że wydawnictwo trafi w ręce fanów już niedługo.

Ukaże się szybciej niż ludzie myślą, ale jako że mówię to już od dłuższego czasu, jestem przekonana, że mi nie uwierzą.” odpowiedziała Selena na pytanie o datę premiery swojego nowego krążka w jednym z ostatnich wywiadów.

Podczas swojej ostatniej rozmowy Gomez została zapytana przez dziennikarkę o duety kobiece. 25-letnia piosenkarka ujawniła, że takowy prawdopodobnie pojawi się na następcy albumu „Revival”.

„Prawdopodobnie. Tak, może jeden. Znam tytuł, ale nie mogę jeszcze powiedzieć.” wyznała tajemniczo Selena.

Fani na Twitterze spekulują, że może to być Britney Spears, Julia Michaels lub Taylor Swift.

Przypomnijmy, że już jakiś czas temu wokalistka powiedziała, że na swoim nadchodzącym krążku ma najlepsze piosenki w swojej karierze.

Kończę go nagrywać. Obmyślam fajny sposób na to, by go wypuścić. Każdy utwór ma swój obrazek, tak jak sobie go wyobrażam. Ten album był tworzony przez 2 lata. Byłam przestraszona nagrywaniem kolejnego albumu. Po „Revival” czułam, że muszę go przebić. Więc chciałam, żeby ten nowy album był świetny, jeśli nie poczekałabym tego roku albo dwóch lat, nie miałabym najlepszych piosenek w swojej karierze.” wyznała wówczas Selena.

Nie wyznaczam sobie żadnych założeń, bo nie chcę być rozczarowana, jeśli im nie sprostam. (…) Ale chcę pracować również nad moją muzyką. Mój kolejny album przygotowuję od wieczności. Kiedy ludzie pytają mnie dlaczego, jestem szczera: dlatego, że nie jestem gotowa. Chodzi o to, że nie czuję się pewnie co do tego, gdzie jak moja muzyka teraz brzmi. Jeśli zajmie mi to 10 lat, to zajmie i tyle. Nie przejmuję się. Teraz chcę być bardzo rozważna ze wszystkimi rzeczami, które robię.” dodała w innym wywiadzie.

Selena Gomez Source on Twitter

Selena talks about a female collaboration on her upcoming album 👀 🎶 https://t.co/URO2Ili43I

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here