Na początku przyszłego roku kilkanaście milionów  Amerykanów ponownie zasiądzie przed odbiornikami telewizyjnymi, aby śledzić kolejną edycję amerykańskiego ‚Idola’. W sieci pojawiła się informacja wskazująca na to, iż do panelu jurorskiego nowej  edycji ‚American Idol’ prawdopodobnie dołączy Selena Gomez. Reakcja sztabu gwiazdy na pogłoski nie pozostawia złudzeń co do tych rewelacji.

Jak donoszą amerykańskie portale plotkarskie Selena Gomez nie zostanie jurorką w amerykańskim Idolu pomimo pojawiących się plotek na ten temat. Przypomnijmy, że kilka dni temu serwis HollywoodLife informował o toczących się rozmowach między gwiazdą a producentami jednego z najpopularniejszych talent show w Stanach Zjednoczonych.

Przygotowują ofertę dla Seleny i mają nadzieję, że uzyskają jej akceptację co do dołączenia do show. To nie jest łatwe, ale spróbują ją uzyskać. Producenci chcieliby, aby Selena oraz reszta jurorów podpisali kontrakty do połowy października.” donosiło wówczas HL.

Informacje przekazane przez Hollywood Life zostały jednak zdementowane. Wedle wiadomości pozyskanych od przedstawicieli Gomez przez Gossip Cop piosenkarka nigdy nie prowadziła tego rodzaju rozmów.

To nie było przedmiotem żadnych rozmów.” ucina sztab wokalistki w rozmowie z GC.

W mediach od kilku tygodni pojawiają się informacje o rzekomych problemach ze skompletowaniem panelu jurorskiego kolejnej edycji ‚American Idol’. Stacja telewizyjna emitująca program kilka tygodni temu oficjalnie potwierdziła, że w reality show w charakterze jurorki pojawi się Katy Perry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here