Trzy wielkie gwiazdy pochodzenia latynoskiego łączą siły. Według najnowszych doniesień już wkrótce będzie można usłyszeć kawałek nagrany wspólnie przez Jennifer Lopez, Karol G i Selenę Gomez. 

Informacja o współpracy artystek trafiła do sieci zaraz po tym jak Karol G dodała na swoje insta stories nagranie ze studia, na którym widać imiona Seleny i J.Lo.

Tajemniczy utwór ma najprawdopodobniej znaleźć się w nowym projekcie Karol, którego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. 29-letnia artystka w opublikowanym 31 marca wywiadzie z „Vibe” zdradziła, że pracuje właśnie nad nowymi, ekscytującymi collabami.

„Jestem szczęśliwa, ponieważ pracuję teraz nad dużą ilością muzyki. Dostałam świetne propozycje pracy przy projektach z innymi artystami. Obecnie współpracuję z gwiazdami z rynków latynoskich i anglojęzycznych. Według planów już wkrótce pojawią się nowe piosenki. To rok rozszerzenia zasięgów i globalizacji mojego nazwiska.”

Aktualizacja:

Karol G w odpowiedzi na wpis fana na Twitterze zaprzeczyła plotkom na temat jej współpracy z Jennifer Lopez i Seleną Gomez.

Selena Gomez wyjaśnia, o czym jest utwór „Rare”: „Czasami myślę, że będę samotna na wieki”

Jennifer Lopez wypowiedziała się na temat braku nominacji do Oscara za film „Hustlers”. „Czułam się tak, jakbym wszystkich zawiodła”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here