Nowa piosenka z Seleną Gomez. Ogłoszona dzisiaj współpraca piosenkarki z francuskim producentem muzycznym zadebiutuje już wkrótce. 

DJ Snake opublikował dzisiaj na swoich mediach społecznościowych wideo zapowiadające collab z Seleną Gomez. Artyści na ten moment, nie podali jeszcze szczegółów dotyczących tytułu i premiery ich współpracy, jednak według nieoficjalnych doniesień utwór ma się nazywać „S.L” i ujrzy światło dzienne już w następny piątek (4.02).

Nadchodzący singiel to już druga współpraca Seleny Gomez i DJ-a Snake. W 2018 roku wraz z Cardi B i Ozuną stworzyli hit „Taki Taki”, który właśnie pokrył się 4-krotną platyną. Sama Selena podczas ostatniego live’a na Instagramie przyznała, że „Taki Taki” jest jej ulubionym collabem, który do tej pory wydała. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się ponowne połączyć siły z DJ-em Snake.

Piosenka prawdopodobnie jest kolejną zapowiedzią pierwszego hiszpańskojęzycznego wydawnictwa Seleny, które swoją premierę będzie mieć 12 marca. Do tej pory EP-kę „Revelación” promują dwa single – „De Una Vez” oraz „Baila Conmigo” z Rauw Alejandro.

Selena Gomez oficjalnie zapowiada swoją pierwszą hiszpańskojęzyczną płytę. Wokalistka podała datę premiery

Teledysk Seleny Gomez do singla „Baila Conmigo”. Piosenka zwiastuje jej pierwszą hiszpańskojęzyczną płytę

Nowy singiel i teledysk od Seleny Gomez. Piosenka „De Una Vez” zapowiada jej pierwszy hiszpańskojęzyczny album

Selena Gomez i Rauw Alejandro w alternatywnej wersji teledysku do ich piosenki „Baila Conmigo”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here