Selena Gomez już niedługo wyda swój kolejny krążek. Wokalistka, która w tym roku wypuściła single ‚Bad Liar’ i ‚Fetish’ potwierdziła w swoim najnowszym wywiadzie, że jej album ukaże się „już niedługo”. 

25-letnia piosenkarka była niedawno gościem brytyjskiego dziennikarza muzycznego Nicka Grimshaw w śniadaniowej audycji BBC Radio 1. Selena wypowiedziała się na temat swojego nadchodzącego albumu wyznając m.in. że krążek ukaże się już „już niedługo”. 

„Nie ma żadnych być może, jest album.” odpowiedziała Gomez na pytanie Grimshawa o to, czy być może planuje premierę albumu. „Myślę, że mogę to szczerze powiedzieć, ludzie wiedzą, jaki rok jest za mną, włożyłam swoje serce w muzykę. Chciałam, żeby była świeża, nie chodzi mi o listy przebojów ani liczby. Zależało mi na tym, żeby zobaczyć, co kreatywnego mogę zrobić dla mojej muzyki.” wyznała w BBC Radio 1 Breakfast Show Selena Gomez.

Tak, mogę śmiało powiedzieć, że inspiracja dla tego albumu jest w pełni i ukaże się on już niedługo.” dodała wokalistka.

Jednocześnie Selena opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające wokalistkę w studiu nagraniowym. Post został opatrzony podpisem, z którego wynika, że gwiazda resztę bieżącego roku poświęci na dopracowywanie materiału.

„Obecnie. Do końca roku. To tutaj będę.” podpisała zdjęcie ze studia wokalistka.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here