To już oficjalne! Przebojowe „Say So” triumfuje na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się utworów w Stanach Zjednoczonych. Singiel Dojy Cat awansował na pierwsze miejsce po tym jak w zeszłym tygodniu premierę miał remiks piosenki z Nicki Minaj. 

Zarówno dla Dojy Cat jak i dla Nicki Minaj jest to pierwszy w karierze numer 1. na liście Hot 100 (Billboard oficjalnie potwierdził, że Nicki otrzymała credit). Ponadto jest to także pierwsza w historii współpraca raperek, która znalazła się na szczycie tego rankingu.

Fani artystek mają ogromny powód do radości, tym bardziej, że do ostatniej chwili piosenka walczyła o pierwszą pozycję z hitem „Savage”, który ostatecznie uplasował się na 2 miejscu.

Warto dodać, że jest to już 109 raz kiedy Nicki Minaj pojawiła się w zestawieniu Billboard Hot 100. Tym samym raperka awansowała o jedno oczko i jest teraz na czwartym miejscu (ex aequo z Elvisem Presleyem) pod względem ilości wejść.

Doja Cat i Nicki Minaj prezentują „Say So Remix”. Posłuchaj wyczekiwanej współpracy raperek

Nicki Minaj wypowiedziała się na temat sukcesu „Say So” i „Savage”. „To jest po prostu epicki moment”

Doja Cat opowiada o współpracy z Nicki Minaj przy remiksie do jej hitowego singla „Say So”

Doja Cat jako królowa disco w nowym klipie. Zobacz teledysk do przeboju „Say So”

Oryginalna wersja remiksu „Say So” z Nicki Minaj oficjalnie dostępna w sieci. Tak pierwotnie miała brzmieć współpraca raperek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here