Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Trzeci studyjny krążek polskiej artystki, zatytułowany „Zakryj” od dnia dzisiejszego jest dostępny na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Nowy longplay Sarsy to następca dobrze przyjętego, eksperymentalnego krążka „Pióropusze” sprzed dwóch lat, który uzyskał status złotej płyty i wygenerował takie hity jak „Bronie Się”, „Volta” czy „Motyle I Ćmy”. Na albumie znajdzie się łącznie 10 premierowych utworów w tym przebojowe „Zakryj”, „Carmen” oraz najnowszy singiel „Tęskno Mi”. Ponadto w sprzedaży i streamingu dostępna jest rozszerzona wersja płyty wzbogacona o 5 bonusowych kawałków. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo utrzymane jest w obrębie szlachetnego popu oscylującego między połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją.

„Album zawiera różnorodny materiał – zarówno nostalgiczne utwory balladowe jak również bardziej „upbeatowe” kompozycje. Nie zabraknie również utworu „Nienaiwne”, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym „sarsostylu” informuje wytwórnia wokalistki Universal Music Polska.

„Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach, czy znakach dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m. in. obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów (…)” wyjaśniła artysta.

Odsłuch krążka oraz trackliste albumu „Zakryj” znajdziecie poniżej.

1. Intro – Zanim (serce będę miała chłodne)
2. Tęskno mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So Cold
9. Modlitwa
10. Ta piosenka
11. Motyle i Ćmy – Stendek Remix
12. Nie Rób Nic
13. Heal Me
14. Zakryj – Studio Session
15. Carmen – Studio Session

Sarsa prezentuje kolejny singiel. Zobacz klip do „Tęskno mi”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here