Sarsa już za miesiąc wypuści swój kolejny album. Do tej pory wydawnictwo promowane było przez przebojowe single „Zakryj” oraz „Carmen”. Dzisiaj znamy już wszystkie szczegóły trzeciego krążka w dyskografii artystki.

Nadchodzący longplay Sarsy to następca dobrze przyjętego, eksperymentalnego krążka „Pióropusze” sprzed dwóch lat, który uzyskał status złotej płyty. Autorka takich przebojów jak „Naucz Mnie” czy „Motyle i Ćmy” ma już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. Krążek zatytułowany „Zakryj” na półki sklepowe trafi już 24 maja nakładem Universal Music Polska. Na albumie znajdzie się łącznie 10 premierowych utworów oraz bonus w postaci remixu. Jak zapowiada wytwórnia wydawnictwo utrzymane jest w obrębie szlachetnego popu oscylującego między połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją.

„Album zawiera różnorodny materiał – zarówno nostalgiczne utwory balladowe jak również bardziej „upbeatowe” kompozycje. Nie zabraknie również utworu „Nienaiwne”, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym „sarsostylu” informuje wytwórnia wokalistki.

Przypomnijmy, że w nawiązaniu do tytułowego singla oraz tytułu samego albumu okładka trzeciej płyty była tajemnicą aż do dzisiaj, a każda zakupiona w kredycie zaufania płyta zostanie przed wysyłką własnoręcznie podpisana przez artystkę.

„Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach, czy znakach dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m. in. obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów (…)” wyjaśniła artysta.

Oficjalna okładkę oraz trackliste albumu „Zakryj” znajdziecie poniżej.

1. Intro – Zanim (serce będę miała chłodne)
2. Tęskno mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So Cold
9. Modlitwa
10. Ta piosenka
11. Motyle i ćmy – Stendek Remix

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here