Na debiutancki album Sary Boruc-Mannei czekaliśmy od kilku dobrych lat. Debiut fonograficzny 31-letniej piosenkarki został zatytułowany „LoVe On Your Own”. Krążek jest już dostępny w sklepach muzycznych i serwisach streamingowych.

„LoVe On Your Own” to pierwszy długogrający album wokalistki, blogerki oraz szafiarki znanej pod pseudonimem Mannei. Na debiutanckim studyjnym albumie polskiej piosenkarki znalazło się łącznie 13-naście premierowych kompozycji, w tym wybrane na single „Łapię Tlen” oraz „Juice”. Na wydawnictwie wśród gości niespodziewanie znalazł się mąż wokalistki – piłkarz Artur Boruc. Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska krążek utrzymany jest w klimacie kobiecego i dojrzałego r&b.

Mannei zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką większości premierowych kompozycji, a ponadto czuje spoczywający na jej barkach wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom. Ponadto tematycznie krążek stanowi głębokie wejrzenie w sferę osobistą ukazując zapis przeżyć i doświadczeń życiowych.

„Chcieliśmy, żeby w mojej muzyce był chociaż pierwiastek R&B, żeby stworzyć ten klimat. Mamy też żywe instrumenty, bo bardzo mi zależało na tym, żeby była prawdziwa gitara, pianino, bębny czy basy. Mimo to jest też dużo elektroniki.(..) Moim celem było, żeby na tej płycie każdy znalazł coś dla siebie” wyznała w jednym z wywiadów Sara.

Pełną tracklistę „LoVe On Your Own” oraz odsłuch całego krążka znajdziecie poniżej.

1. LoVe on your own
2. Nie wie nikt
3. Juice
4. Temptation
5. Łapię tlen
6. Make belieVe
7. Pink skies
8. Czuć za mocno
9. Savage
10. Make Her Stay
11. Numb
12. LoveCage
13. One

LoVe On Your Own

LoVe On Your Own, an album by MANNEI on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here